Menu
A+ A A-

Apel Jasnogórski - dziękczynienie za zakończenie procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego Jana Pawła II - 16.01.2011 godz. 21:00

  • Odsłony: 7350

W całym chrześcijańskim świecie przezywamy radość z zakończenia procesu beatyfikacyjnego Ojca Świętego Jana Pawła II. Ojciec Święty Benedykt XVI wyznaczył termin wyniesienia naszego rodaka na ołtarze na 1 maja bieżącego roku.


Dziękując Panu Bogu za tą łaskę zapraszamy dzisiaj wszystkich parafian na uroczysty Apel Jasnogórski do naszego kościoła na godz. 21.00. Chciejmy w ten sposób wypełnić testament Jana Pawła II: „módlcie się za mnie za życia i po śmierci”. Dzisiaj o 21.00 nie powinno w kościele nikogo zabraknąć.


O godz. 20.45 rozlegnie się dźwięk dzwonów z wieży naszego kościoła, które będą zwoływały parafian na modlitwę za Jana Pawła II.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.42-46
Czas na serwerze:
07:32
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
491
Artykułów:
1321
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2688189

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)