Menu
A+ A A-

95. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości - 11.11.2013

  • Odsłony: 5346

Jutro, w poniedziałek 11 listopada 2013 r., przypada 95 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu jesteśmy winni naszej Ojczyźnie jak i Jej bohaterom szczególną pamięć w modlitwie o Jej pomyślność i Boże błogosławieństwo.

Dlatego też tego dnia będzie odprawiona uroczysta Msza Święta koncelebrowana o godz. 10.00 w intencji naszej Ojczyzny. Po niej nastąpi złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy pomniku ofiar tragedii w Smoleńsku, na zewnątrz naszego kościoła.

Msze Święte w Święto Niepodległości odprawiamy w godz. 7:00, 8:00, 10:00 i 18:30.

Przypominamy, że tego dnia na wszystkich naszych domach i mieszkaniach powinny być wywieszone biało-czerwone flagi.

Z kolei władze naszego miasta zapraszają jutro do wzięcia udziału w Paradzie Niepodległości, która rozpocznie się na Placu Konstytucji o godz. 12.00, a zakończy się na Skwerze Kościuszki ok. godz. 13.00.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.42-46
Czas na serwerze:
18:13
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
491
Artykułów:
1321
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2693213

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)